Chýba vám na organizovanie dôležitého podujatia priestor?

Vďaka internetu sa dnes zjednodušilo všetko, komunikácia, vzťahy na diaľku, ale aj podnikanie. Bez osobného kontaktu sa však nezaobídete. Prediskutovať potrebné detaily projektu alebo iného dôležitého rozhodnutia je občas nutné aj osobne. Na takéto stretnutie je ale potrebné vytvoriť tie najlepšie podmienky. Ak ich nemáte, môžete na to využiť kongresové služby hotela v Žiline.

Chýba vám na organizovanie dôležitého podujatia priestor?
Chýba vám na organizovanie dôležitého podujatia priestor? (Foto: hotelgalileo.sk)

Priestory, ktoré vám zaistí a na všetko pripraví hotel Galileo v Žiline.

Prečo sa oplatí využiť kongresové služby hotela v Žiline?

Žilina je rozprávkové mesto, no zároveň veľmi dôležitým obchodným a dopravným „uzlom“. Preto sa práve tu stretávajú a organizujú tie najdôležitejšie stretnutia podnikateľov z celého Slovenska.

Stretnutie by však nikdy nedopadlo dobre, ak nemá na svoje usporiadanie vhodné priestory. Vďaka hotelu Galileo v Žiline môže byť táto podmienka zabezpečená. Komplexné kongresové služby Žilina vám zistia a poskytnú na plánovanie takéhoto stretnutia všetko dôležité.

Od vybavenia reprezentatívnych priestorov moderným technickým vybavením, až po zaistenie potrebných miest na sedenie, občerstvenia a ubytovanie.

Komplet služieb, ktoré oceníte v práci, ale aj súkromí

Hotel Galileo v Žiline má vynikajúcu polohu, potrebné kapacity, komfort, wellness a reštauráciu. Nechýba mu ani milý personál a moderne zariadené izby. Najlepšou správou však je, že toto kvalitné lacné ubytovanie v Žiline môžete využiť aj na osobné voľno a relax.

Možností, ako sa v tomto významnom meste spoločensky aj kultúrne zabaviť je niekoľko, stačí si vybrať vhodný termín a dopredu všetko naplánovať. Hotel Galileo je vám so svojimi kvalitnými službami predsa plne k dispozícií. Je len na vás, kedy sa o tom presvedčíte.

Text:PR